Fatmagül'ün Suçu Ne ? Dizisi Fan Sitesi

Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu? Uyeols10

Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için Üye olabilirsiniz..

Join the forum, it's quick and easy

Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu? Uyeols10

Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için Üye olabilirsiniz..

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2.Bölüm Fragmanı Eklenmiştir. 1.Bölüm eklenmiştir !! Hem online izleyebilirsiniz, hem de indirebilirsiniz. (FSN? - Bölümler kısmına bakınız..) Sitemizde alımlar devam etmektedir..

2 posters

Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu?

Anket

Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu?

[ 1 ]
    Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu? Vote_lcap100%Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu? Vote_rcap [100%] 
    [ 0 ]
    Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu? Vote_lcap0%Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu? Vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu? Vote_lcap0%Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu? Vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    [ 0 ]

Toplam Oylar: 1
    BSKT.Elif
    BSKT.Elif
    Yönetici
    Yönetici

Kadın
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 922
    <b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/99
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/05/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 25
    <b>Nerden</b> Nerden : ordu / BK. / Türk Malı
    <b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : Aşk-ı Memnu , Avrupa Yakası , Türk Malı , Ezel ,Bilgisayar
    <b>Lakap</b> Lakap : Elifcik , 500

Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu? Empty Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu?

Mesaj tarafından BSKT.Elif Perş. Eyl. 02, 2010 12:19 pm

Beren Kıvanç'tan sonra bence kimseyle tam yakışamaz Smile
    Bir de bende biri sarışın biri esmer olsun gibi bir olay var [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Su normalde donuk bir kız ama saç rengi filan yüzünden Çetle uyumlu buldum ilk ben onu Very Happy
    Diyeceksiniz uyumlu bulmuyorsun filan o zaman niye kurdun ?
    Beren zaafından napim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    SunseT
    SunseT
    Moderatör
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 44
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/06/10

Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu? Empty Geri: Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu?

Mesaj tarafından SunseT Paz Eyl. 05, 2010 10:46 am

sana katılmıcam elifcik bi kere kıvanç berbat biri bana göre hiç yakışıklı değil(belki de sarışın erkeklere nefret ettiğim içindir) ama engin çok yakışmış berenle iyi durmuçlar kanal d tanıtımdan gördüğüm kadarıyla... bu arada berene küçük sırlardaki ayşegül karakteri yakışmazmıydı? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gerçi o böyle çocuk rolleri almaz ama...
    BSKT.Elif
    BSKT.Elif
    Yönetici
    Yönetici

Kadın
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 922
    <b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/99
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/05/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 25
    <b>Nerden</b> Nerden : ordu / BK. / Türk Malı
    <b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : Aşk-ı Memnu , Avrupa Yakası , Türk Malı , Ezel ,Bilgisayar
    <b>Lakap</b> Lakap : Elifcik , 500

Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu? Empty Geri: Beren Saat ve Engin Akyürek Yakışıyor mu?

Mesaj tarafından BSKT.Elif Paz Eyl. 05, 2010 10:53 am

SunseT demiş ki:sana katılmıcam elifcik bi kere kıvanç berbat biri bana göre hiç yakışıklı değil(belki de sarışın erkeklere nefret ettiğim içindir) ama engin çok yakışmış berenle iyi durmuçlar kanal d tanıtımdan gördüğüm kadarıyla... bu arada berene küçük sırlardaki ayşegül karakteri yakışmazmıydı? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gerçi o böyle çocuk rolleri almaz ama...

Ayşegül'ü süper oynardı ama yaş olayı Smile
    ----
    Kıvançın asla berbat olduğuna katılmıyorum.Şahsen ben de sarışın erkek sevmiyordum ama Kıvançtan sonra (L) Gerçi diğer sarışınları sevmiyorum. Bi tek Kıvançç (L)
    Esmer-esmer pek iyi olmuyor bence *gerçi beren tam esmer değil ama esmerimsi* Zıt olurlarsa yakışma oranları artıyor bence [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 1:06 pm