Fatmagül'ün Suçu Ne ? Dizisi Fan Sitesi

Bölüm Yorumları - 1 Uyeols10

Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için Üye olabilirsiniz..

Join the forum, it's quick and easy

Bölüm Yorumları - 1 Uyeols10

Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için Üye olabilirsiniz..

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2.Bölüm Fragmanı Eklenmiştir. 1.Bölüm eklenmiştir !! Hem online izleyebilirsiniz, hem de indirebilirsiniz. (FSN? - Bölümler kısmına bakınız..) Sitemizde alımlar devam etmektedir..

3 posters

Bölüm Yorumları - 1

BSKT.Elif
    BSKT.Elif
    Yönetici
    Yönetici

Kadın
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 922
    <b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/01/99
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/05/10
    <b>Yaş</b> Yaş : 25
    <b>Nerden</b> Nerden : ordu / BK. / Türk Malı
    <b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : Aşk-ı Memnu , Avrupa Yakası , Türk Malı , Ezel ,Bilgisayar
    <b>Lakap</b> Lakap : Elifcik , 500

Bölüm Yorumları - 1 Empty Bölüm Yorumları - 1

Mesaj tarafından BSKT.Elif Cuma Haz. 04, 2010 8:41 pm

İlk başlık hayırlı uğurlu olsun.
    Bol yorumlu olsun.
    10 sayfa olunca kilitlenip çöpe gidecektir. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İsmail Filiz beceremez bence bu rolü.Beren'den Bihter olmaz diyorlardı ama bu Kerim acayip pislik adam.Kızla tekrar birlikte oluyor , hamile kalıyor ve o döverek düşürtüyor çocuğu.Behlül de Kerim karakterinden farksız ama...(bknz:şarap seçmece.Bihter hamileydi ama Behlül onun nasıl ittirdiğiyse Bihter'in canı çok acıdı her neyse.)
    Olmaz İsmail Filiz O-L-M-A-Z. Acilen iyi bir erkek oyuncu temenni ediyorum. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Carucci
    S.Moderatör
    S.Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/06/10

Bölüm Yorumları - 1 Empty Geri: Bölüm Yorumları - 1

Mesaj tarafından Carucci Ptsi Haz. 14, 2010 9:21 pm

Surprised Ismail filiz derken??? Smile

bu adam mi ya ? ezeldeki?
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    BSKT.Elif
    BSKT.Elif
    Yönetici
    Yönetici

Kadın
    <b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : Aşk-ı Memnu , Avrupa Yakası , Türk Malı , Ezel ,Bilgisayar

Mesaj tarafından BSKT.Elif Salı Haz. 15, 2010 10:49 am

Carucci demiş ki:Surprised Ismail filiz derken??? Smile

bu adam mi ya ? ezeldeki?
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Evet bu adam .
    Maalesef [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    SunseT
    SunseT
    Moderatör
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 44
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/06/10

Mesaj tarafından SunseT C.tesi Haz. 19, 2010 11:32 am

aldığım habelere göre ismail filiz kabul etmemiş
    emin yer değil ben de merakla bekliyorum bakalım doğru çıkacak mı
    BSKT.Elif
    BSKT.Elif
    Yönetici
    Yönetici

Kadın

Mesaj tarafından BSKT.Elif Perş. Ağus. 19, 2010 7:13 pm

AyYapım'la anlaşamadığı için Engin Akyürek artık Very Happy
    Kadro artık baya bir belli oldu.Genellikle çok tanınmayan oyuncular seçilmiş. Oyuncu kalmadı ki artık zaten piyasada.O kadar dizi varki oyuncu yetişmiyor.
    BSKT.Elif
    BSKT.Elif
    Yönetici
    Yönetici

Kadın

Mesaj tarafından BSKT.Elif Perş. Eyl. 16, 2010 10:23 pm

Offf.1.Bölüm gebertti beni [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Oncelikle Fatmagül masum ama benim beklediğim çok çok masumlardan değil.Normal iyi insanlardan.Beren'in yanaklarına hayran kaldım.Pespembe. Smile Çok güzel makyaj yapılmış.(yanakları için..) Fatmagül karakteri normal iyi bir karakter ama o da Su'ya benziyor (KS) Gerektiğinde yalan söyleyebiliyor.''ALLAH canımı alsın.'' Ondan daha beter oldu ama kuşum Sad Sad

Kerim .. Arkadaşlarına çok güveniyor ama artık güvenmesin.Fatoşla evlenmeye mahkum edilecek.kerim karakteri orta şekerli.O hapları almasına çok sinirlendim...

Ebe Ninem... Doğru düzgün bir onu seveceğim sanırım Smile Fatoşu hastaneye götürecek,ah yazık Kerim'in adının geçtiğini öğrenince yıkılacak kadıncağız...

Reşat kötü bir tip.hak yiyen .. Pek yorum yapamam hakkında.

Selim başta çok tatlı geldi gözüme.Hala da tatlı görünüş olarak ama..O sahneyi izlemedim ama orda bulunması bile tiksindiricilik...

Erdoğan denen mahlukattan nefret ediyorum.Başta ona acımıştım tokat meselesinde ama...Değmezmiş bile.Hapları alınca nasıl kudurdu köpek herif..(O sahnenin başını izledim.Rakı dökme..)

Vural.Gıcık...Pislik hepsi aslında yorum yapmak istemiyorum bu şahıslarla artık.

Mustafa... Hemen kızın üstü ıslandı diye neler diyor.Ama ordaki tepkisiyle ben doğal olarak anladım Fatoşu bırakacağını.Sevgisinden eminim ama o Fatmagül'ün temizliğini,namusunu sevmiş.Kendisi bile dokunmaya kıyamazken(gerçi çok doknundu,öptü bol bol ama.) Başkalarının ondan faydalanması gözünü döndürüyor. Aslında normal bir tepki. Hatırlarsanız Behlül'de o olayı duyunca Bihter'den biraz uzaklaştı gibi oldu.Ama sonra devamı Mustafa gibi olmadı,olmayacak.Behlül burda Bihter'e sahip çıkmıştı. Behlül'ün takdir ettiğim yanlarından.gerçi amcamdan boşanmasın aman,koruyucular bilmem neler etmişti ama Bihter'e gerekli olan şefkati vermişti.

Mukaddes çok sinsi,iki yüzlü.Fatmagül'ü çekemediğinden anlaşamıyorlar.Masada sürekli birşeyler demesine sinir oldum. Ama aslında Fatmagül de çok mutlu biri olmasaydı onunla iyi anlaşabilirdi. ''Gelini gördüm.'' dialogunda araları gayet iyi gibi gözüküyordu. Ama işte oraları istemediği için.. Bir de hem pek evlenmek istemiyor hem de adama kur yapıyor... Tövbe..

Rahmi karakterini fazla saf yapmış EceMelek.Herşeyi tekrar 2 kere söylemesi çok yersiz... Çok saf tabirini aşmış gibi.

Meltem haklı Selim'in herşeyini karıştırmakla.Şahsen erkek milletine güvenilmez kanımca.Çok tatlı bir kız.Tabii havalı yönleri de oluyor ama bir yamuğunu görmedim. Fatoş'un ALLAH mesud etsin lafından sonra hiç de öyle küçümsemeden bakması hoşuma gitti.Tabii şaşırdı.Ama küçümseme yoktu gözlerinde . Yada vardı ben görmedim.

Münir toparlayıcı biri.Her diziye lazım Very Happy

Rıfat ezilmiş birisi gibi gözüküyor .. Görücez Smile

Şimdilik bu kadar Smile

Not:Öğrendim.Kerim tcvz etmemiş helal olsun Smile
    SunseT
    SunseT
    Moderatör
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 44
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/06/10

Mesaj tarafından SunseT Cuma Eyl. 17, 2010 5:00 pm

helal olsun mu? bence sen o sahneyi izle merak etme açık saçık bi şey yok 10 yaşında olsam "beren neden bağırıyor ki" derdim o derece üstü kapalı çekmiş hilal saral helal abartmamışlar memnu gibi öyle sahneleri...(yaş sınırlaması dikkatimi çekti +7) kerime nefrt ettim ki oysa başta sevmiştim. benim merak ettiğim engin gelince (hala engin diyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ) fatmagüle naaptığı. o da bi şeyler yapmasın sakın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    tecavüz sonrası kerim denize girerken diğerlerini n"hadi gel abi" demesine sinir oldum sanki her gün yaptıkları bi şey tecavüz hiç önemsemiyorlar.
    son olarak bunu iletiyim.dikkat ettinizmi "o" olay sonrası fatmagül bihtere benzedi.ağlayış tarzı yüz şekli falan. kadın oldu ondandır belki... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    BSKT.Elif
    BSKT.Elif
    Yönetici
    Yönetici

Kadın

Mesaj tarafından BSKT.Elif Cuma Eyl. 17, 2010 7:51 pm

Very Happy
    Ben işte etkilenirim diye filan izlemiyim dedim zaten o rakı olayında bile gerildim.
    Gıcık oldum ama dedin ya simdi sen denize girme olayını ... Of hepsi manyak bir akıllı yok..
    Bihterden izler var tabiisi. Bihter kolay kadın mıydı Very Happy Very Happy ?

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 10:21 am